پمپ آب قابل حمل
- اقتصادی، قابل اعتماد و بادوام
- ظرفیت بار قدرتمند
- عملکرد پایدار خروجی قدرتمند
- طراحی ظاهری ظریف و زیبا
- مخزن بزرگ سوخت ساعت ها کار مداوم را تضمین می کند
| بدون مارک | 30 مجموعه |
| استاندارد نصب شده | 50 مجموعه |
| OEM ویژه | 100 مجموعه |
مشخصات
| مدل موتور | BS170F |
| خروجی موتور | 7.0HP |
| سکته مغزی متناوب | 70 X 54mm |
| تغییر مکان | 210cc |
| نوع | هوا خنک، تک سیلندر، 4 زمانه |
| نسبت تراکم | 8.5: 1 |
| سرعت چرخش نامی | 3000/3600 دور در دقیقه |
| ظرفیت روغن | 0.6L |
| اندازه ورودی و خروجی | 80 میلی متر (3.0) |
| بالابر پمپ | 78m |
| ارتفاع مکش | 5m |
| تغییر مکان | 50 متر مکعب در ساعت |
| سیستم راه اندازی | شروع مجدد |
| ظرفیت مخزن سوخت | 3.6L |
| میزان خش | 94db |
| وزن خالص / ناخالص | 32 / 33 کیلوگرم |
| ابعاد کلی | 510 X X 385 425mm |
| 20GP | 330set |
| 40HQ | 828set |
توضیحات محصولات
تیم فروش ما با تخصص بی نظیری که شامل سطح جامعی از پشتیبانی قبل از فروش است، از محصولات ما پشتیبانی می کند. ما نه تنها پمپ های آب را ارائه می دهیم، بلکه خدمات مشاوره ای مطمئن و حرفه ای را نیز ارائه می دهیم، به ویژه برای مشتریانی که اطلاعات کمتری در مورد محصولات ما دارند.
ما یک تیم مهندسان و تکنسین های بسیار ماهر داریم که می توانند در مطالعه بار مورد نیاز پمپ آب برای پشتیبانی از پروژه های مختلف و نیاز به تجهیزات دیگر مانند ATS، شارژر باتری و نحوه عملکرد پشتیبانی کنند. سیستم همگام سازی یا مستقل، نوع محفظه با سطح سر و صدای معین یا نصب شده روی لغزنده و غیره. باور کنید که پمپ آب را دقیقاً همان چیزی که شما نیاز دارید ارائه می دهیم.
قطعات اصلی کلاس
شاتون موتور
استحکام مکانیکی به چگالی آلومینیوم ریخته گری آلیاژ آلومینیوم ADC12 تعلق دارد و نظارت بر وزن می تواند ثبات استحکام کششی ساختاری و CPK پردازش را تضمین کند.
پیستون موتور پمپ
برای افزایش مقاومت در برابر سایش و کاهش تغییر شکل حرارتی، برای اطمینان از وزن پیستون و دقت ماشینکاری، از مواد Z109 استفاده کنید.
جعبه موتور پمپ
با استفاده از وسایل با دقت بالا، تجهیزات مرکز ماشینکاری برای اطمینان از دقت و استحکام مواد با چگالی بالا، جعبه BISON می تواند به مدت 125 ساعت تست دوام را انجام دهد و می تواند استانداردهای انتشار را برآورده کند.
دریچه های ورودی و خروجی
BISON تنها از سر پمپ های با کیفیت بالا با مواد کافی (نسبت آلیاژی ضخیم و معقول) و فناوری پردازش عالی (مقاومت در برابر اکسیداسیون، مقاومت در برابر خوردگی، قالب، صافی و آب بندی) استفاده می کند.
کنترل کیفیت محکم
تست پمپ آب قابل حمل
میز تست جامع پمپ آب BISON مجهز به مخزن تست جامع است که از نوع بازرسی نمونه برداری استاندارد ملی بالاتر و بادوام است و کیفیت محصول را از همه لحاظ تضمین می کند.
مکش پمپ را به صورت آنلاین تست کنید و تشخیص فشار منفی را شبیه سازی کنید. 100٪ بازرسی کامل برای تعیین خرابی بسیار کم محصول.
آزمایش میدانی منظم پمپ های آب در فضای باز برای اطمینان از راندمان پمپاژ محصول در عمل.
تکنسین های حرفه ای با 15-20 سال سابقه
راه اندازی عملکرد
مونتاژ ماشین
QA آثار هنری
بازرسی کامل
بازرسی تخصصی پمپ آب
مونتاژ قطعات
مجموعه هسته
بازرسی تخصصی برق
اطلاعات گارانتی
لوازم جانبی با تخفیف
24 ساعته آنلاین، 5 دقیقه پاسخ
خدمات مهندس در محل
بسته بندی و تحویل
جزئیات بسته بندی: کارتن قوی قهوه ای، پمپ آب با کیسه پلی، چوبی، 1 عدد / کارتن محافظت می شود.
زمان سرب: 25 روز پس از پرداخت ارسال می شود.
با یک مدیر فروش BISON صحبت کنید
برای مشاوره تخصصی همین امروز با ما تماس بگیرید.