صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه پمپ آب را حفظ کنیم؟
Mar 04, 2021

اگرپمپ آبتحت مقررات عملیاتی استفاده می شود، به طور کلی شکست کمتر در عرض 2 سال وجود دارد. اما باید آن را به عنوان مورد نیاز حفظ شده است. بایسون ارائه می دهد پمپ های آب از جملهپمپ آب دیزلوپمپ بنزین آب. این پمپ ها در بسیاری از سیستم های مختلف از جمله تقویت آب، درمان فاضلاب، و حمل و نقل آب مورد استفاده قرار می گیرند. اگرچه پمپ های آب استفاده های متفاوتی دارند، اما نگهداری پمپ های آب مشابه است. در این مقاله، ما برخی از راهنمایی برای کمک به کار پمپ خود را بهتر ارائه خواهد شد.


4 inch diesel water pumpچگونه برای بررسی قبل از پمپ آب کار می کند؟

قطعات زیادی در پمپ وجود دارد، و تمام قطعات باید به طور منظم بررسی شوند.

  • ۱- پیچ و مهره های پا و پیچ های کوپلینگ پمپ آب و دستگاه برق را بررسی کنید. اگر شل هستند یا سقوط می کنند، آن ها را محکم کنید.

  • 2. چرخش کوپلینگ یا پولک برای بررسی اینکه آیا بخش چرخش پمپ انعطاف پذیر است. در این زمان شما همچنین می توانید مشاهده کنید که آیا هر گونه اشیاء خارجی در حال سقوط به پمپ وجود دارد.

  • 3. بررسی کنید که آیا روغن در یاتاقان تمیز و مناسب است

  • 4. بررسی وضعیت فیزیکی سیستم، از جمله پروانه ها، مهر و موم، یاتاقان، شیر و غیره.

  • 5. بررسی اقدامات حفاظتی مانند قطعات الکتریکی، فیوز، و غیره.

تعمیر و نگهداری پمپ آب

اگر چه ما توصیه می کنیم یک کارشناس پمپ حرفه ای برای انجام تعمیر و نگهداری جامع. اما شما می توانید برخی از کارها برای اطمینان از پمپ کار کارآمد و کاهش خطر شکست انجام دهد.diesel water pump

  • ۱- پس از استفاده از پمپ آب، لوله ها و اتصالات آب را به موقع بردارید. آب باقی مانده در داخل لوله های آب و پمپ باید تخلیه شود.

  • ۲- پمپ دو زمانه آب بنزین از روغن مخلوط استفاده می کند، بنابراین کاربورتر و عنصر فیلتر بنزین به راحتی کثیف می شوند. شما می توانید از بنزین برای تمیز کردن آن استفاده کنید. پس از استفاده از بنزین چهار زمانه یا پمپ آب دیزل به مدت ۴۰ تا ۵۰ ساعت باید روغن لنگ جایگزین شود. اگر از پمپ برای مدت طولانی استفاده نمی شود، می توان آن را شروع کرد و هر ۲۰ تا ۳۰ روز یک بار به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه اجرا کرد. این کار اجزای انتقال را روان می کند و از خوردگی جلوگیری می کند.

  • 3. در هنگام تعویض قطعات، شما باید نصب صحیح و قابل اعتماد اطمینان حاصل شود.

  • ۴- توجه کنید که آیا نشت نفت، نشت آب، یا نشت هوا وجود دارد یا نه. شما می توانید انتخاب کنید به جای حلقه مهر پیری و یا از ما کمک بخواهید.

  • ۵- پمپ را در جای خنک و خشک ذخیره کرده و تمیز نگه دارید.

به عنوان یکی از تامین کنندگان پمپ آب پیشرو در چین، ما به گرمی شما را به عمده فروشی پمپ آب فله ساخته شده در چین در اینجا از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.

اخبار مرتبط

محصولات مرتبط
تماس با ما