صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه برای انتخاب وشر فشار کامل؟
Feb 26, 2021

Theوشر با فشار بالایکی از تجهیزات مهم در صنعت نظافت است. این یک ماشین تمیز کردن متصل به یک پمپ فشار بالا از طریق یک لوله خروجی فشار بالا است. انواع مختلف واشرها با فشار بالا خواص و استفاده های متفاوتی دارند. پس چگونه یک وشر فشار بالا را انتخاب کنیم؟


(1) نگاهی به ظاهر

طراحی استادانه، ساختار جمع و جور، و فرایند ساخت ریز می تواند کیفیت وشر فشار را تعیین کند. بایسون به طور مداوم تجهیزات و ظاهر در طول تولید را بهبود بخشیده است، و حجم و وزن را بر اساس تضمین کیفیت به حداقل می رسانید.


(2) عملکرد ایمنی

به طور کلی واشرهای پر فشار توسط بنزین، دیزل، یا موتورهای الکتریکی رانده می شوند. بنابراین، آن را نیز می توان به تقسیمواشر فشار دیزل,فشار بنزین وشرووشر فشار الکتریکی. برای یک وشر فشار بالا الکتریکی، آب هادی است، و تاثیر تولید شده توسط تفنگ آب با فشار بالا نیز بزرگ است، بنابراین عملکرد ایمنی وشر با فشار بالا باید تضمین شود.


(3) انتخاب فشار مناسب تولید کننده وشر

انتخاب یک تولیدکننده وشر با فشار بالا با تکنولوژی بالغ بسیار مهم است. آن ها نه تنها می توانند پارامترهای پیشنهادی را در اختیار خریداران قرار دهند، بلکه نقاشی هایی را نیز طراحی کنند. بایسون قدرت مناسب، اندازه تجهیزات، نوع پازل و غیره را با توجه به نیازهای خریدار توصیه خواهد کرد.


(4) را انتخاب کنید با توجه به نیاز مشتری

شما باید با توجه به سناریوهای بودجه و استفاده خود را انتخاب کنید. بایسون با توجه به اشیاء تمیز کننده مختلف، نوزل های وشر فشار را با کالیبرهای مختلف فراهم می کند. علاوه بر این، میله اتصال نیز به بلند و کوتاه تقسیم می شود که می تواند نیازهای کاربران مختلف را برآورده کند. اگر می خواهید دیوارهای داخلی لوله های مختلف را تمیز کنید، ما پازل های وشر پره فشار چرخشی را فراهم می کنیم. چندین پازل پر فشار وجود دارد، و آنها می توانند در جهات مختلف اسپری.


Psiنوعلوازم جانبی استاندارد
1450-3600بنزین ، دیزل ، الکتریکیشلنگ ، فیلتر ، اتصال آب ، تفنگ ، nozzles ، قطعات آسیب پذیر بسته


pressure washerportable pressure washer

اخبار مرتبط

محصولات مرتبط
تماس با ما