ژنراتور اینورتر بنزینی قابل حمل کوچک
- 1000 وات قدرت تمیز و بی صدا
- سازگار با CARB و EPA
- سبک و کم حجم
- راه اندازی و کارکرد آسان
- عملکرد کم مصرف سوخت
- قابلیت عملیات موازی
| بدون مارک | 30 مجموعه |
| استاندارد نصب شده | 50 مجموعه |
| OEM ویژه | 100 مجموعه |
مشخصات BS-1000i
| مدل | BS-1000i |
| حداکثر توان ژنراتور (KW) | 1.1 کیلووات |
| توان نامی ژنراتور (KW) | 1.0 کیلووات |
| ولتاژ خروجی نامی (ولت) | 230V |
| محافظ بیش از حد بار (OLP) | بله |
| فرکانس دارای امتیاز (هرتز) | 50Hz |
| جریان نامی (آمپر) | بستگی به سوکت و قدرت ژنراتور شما دارد |
| ضریب قدرت | 1.0 (تک فاز) |
| ظرفیت مخزن سوخت | 3.2L |
| گزینه سوخت | #92، #95 بنزین بدون سرب |
| رتبه سوکت | 16A |
| موتور خود استارت | شروع مجدد |
| مصرف سوخت در 100% بار | 0.9L / ساعت |
| مصرف سوخت در 75% بار | 0.69L / ساعت |
| مصرف سوخت در 50% بار | 0.53L / ساعت |
| مدت زمان کارکرد مداوم در بار نامی (ساعت) | 3h |
| سیستم احتراق | TCI |
| سطح نویز (dB) در بار نامی (از فاصله 7 متری) | 65dB |
مشخصات موتور و آلایندگی | |
| مدل موتور | BS56i |
| نوع سوخت | بنزین |
| سرعت موتور | 3000 (50 هرتز) / 3600 (60 هرتز) RPM |
| سوراخ × سکته مغزی | 48.6 * 43mm |
| جابجایی موتور | 100cc |
| نوع موتور/موتور | 1 سیلندر، هوا خنک، 2 زمانه، تزریق مستقیم، OHV |
| درجه روغن موتور | #5W-40/15W-40 |
| ظرفیت سوخت | 0.28L |
| خاموشی/هشدار کم روغن | بله |
| شروع مجدد | بله |
| شروع الکتریکی | / |
الترناتور | |
| نوع دینام | 100% مس (موج اصلاحی) |
| دور روتور | 3600RPM |
| اندازه دینام | 120 * 21mm |
BS-1000i: ژنراتور اینورتر بنزینی کوچک و قابل حمل که قدرت زیادی دارد
آیا به دنبال یک ژنراتور اینورتر کوچک، قابل حمل و قدرتمند هستید؟ BS-1000i از BISON گزینهی مناسبی است. این ژنراتور برای کاربردهای متنوعی از جمله استفاده در پارکینگهای کوچک، کمپینگ و تامین برق پشتیبان منزل ایدهآل است.
BS-1000i از یک موتور بنزینی قابل اعتماد بهره میبرد که ۱۰۰۰ وات برق تمیز و بیصدا تولید میکند و عملکرد روان تجهیزات الکتریکی مانند کولر گازی و شارژر را تضمین میکند. و تمام ژنراتورهای بنزینی Bison با محافظت کم در برابر روغن طراحی شدهاند که باعث دوام بالای آن میشود.
در مقایسه با سایر محصولات، این محصول هیچ قابی ندارد. ظاهری زیبا با ساختاری جمع و جور در داخل دارد. BS-1000i با تنها ۴۴ پوند وزن، یکی از سبکترین ژنراتورهای موجود در بازار است. دسته آن به طور ویژه برای حمل طراحی شده است.
این ژنراتور اینورتر بنزینی قابل حمل کوچک همچنین از طریق دینام ۱۰۰٪ مسی و خروجی موج سینوسی خالص خود، برق پاک و پایداری ارائه میدهد. مشتریان شما همچنین میتوانند در صورت نیاز به برق بیشتر، بدون خرید ژنراتور بزرگتر و سنگینتر، دو واحد را به صورت موازی متصل کنند.
علاوه بر این، فناوری اینورتر باعث صرفهجویی زیادی در مصرف روغن میشود. BS-1000i از فناوری دور موتور متغیر استفاده میکند که سرعت موتور را بر اساس میزان توان مورد نیاز تنظیم میکند. این به شما کمک میکند تا ژنراتوری ارائه دهید که سوخت کمتری مصرف میکند، روانتر کار میکند و به دلیل جلوگیری از فشار غیرضروری بر موتور، عمر طولانیتری دارد. با این ویژگی، مشتریان شما به جای کار با تمام سرعت در تمام مدت، زمان کارکرد طولانیتری را با هر مخزن، هزینههای عملیاتی پایینتر و ژنراتوری که فقط به اندازه نیاز کار میکند، خواهند داشت. سیستم حفاظت از اضافه بار و کنترل ریزپردازنده، کار با آن را بسیار آسانتر میکند.
این ژنراتور همچنین دارای CARB و EPA است، بنابراین می توانید از سازگاری با محیط زیست مطمئن باشید. ژنراتور اینورتر بنزینی قابل حمل کوچک با استانداردهای سختگیرانه برای اطمینان از عملکرد عالی و راندمان کاری بالا تولید می شود.
چرا BISON را انتخاب کنید؟
- ما یک برند پیشرو در زمینه ژنراتور اینورتر چینی هستیم
- ما طیف گستردهای از ژنراتورهای اینورتر را برای رفع نیازهای شما ارائه میدهیم
- ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان هستیم
- کارخانه ما همچنین خدمات انعطافپذیری مانند OEM، رنگهای سفارشی، برندسازی و کمک فنی را برای آسانتر کردن کسب و کار شما ارائه میدهد.
امروز با ما تماس بگیرید
BISON مطمئن است که BS-1000i ژنراتور اینورتر ایدهآلی برای مشتریان شماست. اگر شما یک فروشنده بالقوه ژنراتور اینورتر هستید، ما شما را تشویق میکنیم که همین امروز با ما تماس بگیرید تا درباره BS-1000i و سایر محصولات ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.
قطعات اصلی کلاس
موتور 100% تمام مس
ارائه دوام و بهره وری انرژی برتر
کاربراتور بالا داخلی
سطح اتمیزه شدن بالا، تضمین بهره وری بهینه سوخت و عملکرد روان موتور.
صفحه کشش قدرتمند
صفحه کششی آسان برای شروع، تضمین بیش از 10,000 کشش
قاب های مقاوم
فرآیند جوشکاری و رنگ آمیزی حرفه ای برای اطمینان از زیبایی و پایداری قفسه
کنترل کیفیت محکم
ژنراتور اینورتر بنزینی قابل حمل کوچک فرآیند بازرسی کامل
فرآیند بازرسی جایی برای مصالحه باقی نمی گذارد و اطمینان حاصل می کند که هر ژنراتور اینورتری که تولید می کنیم بی عیب و نقص است.
- تست آب: 100% سفتی سیلندر را تضمین می کند و هرگونه نشت احتمالی را تشخیص می دهد.
- کابینت تست هوشمند جامع واحد: هر ژنراتور برای تایید قابلیت اطمینان و دقت مورد بازرسی کامل قرار می گیرد.
- مقاومت در برابر بازرسی تستر ولتاژ: هر ژنراتور به طور کامل بازرسی می شود و از اندازه گیری های ایمنی الکتریکی دقیق اطمینان حاصل می کند.
- استانداردهای آزمایشگاهی تقویت شده: آزمایشگاه ما از استانداردهای ملی نمونه برداری فراتر رفته و در نتیجه دوام محصول برتر است.
فرآیند مونتاژ ژنراتور اینورتر بنزینی قابل حمل کوچک
- از تجهیزات ویژه برای مونتاژ استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که لوبیا، مهر و موم روغن، چرخ دنده گاورنر به طور موثر مناسب است
- هنگام مونتاژ مهره ها برای هر صدا خفه کن، باید لنت های فنری نصب شود تا از تناسب هر جزء و حداکثر اثر کاهش نویز اطمینان حاصل شود.
- از یک تفنگ بادی مخصوص استفاده کنید و از استانداردهای مختلف گشتاور برای قطعات مختلف استفاده کنید
- آزمایش آب در هر مجموعه موتور برای اطمینان از سفتی خود مورد نیاز است
- به جزئیات کوچک توجه کنید، چسب نخ و واشر فنری را به پیچ و مهره ها اضافه کنید. پایه های پشتیبانی را به براکت موتور اضافه کنید
- بیش از 20 فرآیند اشکال زدایی در کل فرآیند برای اطمینان از اینکه دستگاه 100٪ الزامات کارخانه را برآورده می کند.
تکنسین های حرفه ای با 15-20 سال سابقه
مجموعه موتور و دینام
مونتاژ اینورتور
مونتاژ کیس بی صدا
تست قدرت
مونتاژ روکش
QA اثر هنری
بسته بندی
ذخیره وزن
پشتیبانی
لوازم جانبی با تخفیف
24 ساعته آنلاین، 5 دقیقه پاسخ
خدمات مهندس در محل
بسته بندی و تحویل
جزئیات بسته بندی: کارتن قوی قهوه ای، ژنراتور با کیسه پلی، چوبی، 1 عدد / کارتن محافظت می شود. زمان سرب: 25 روز پس از پرداخت ارسال می شود.
با یک مدیر فروش BISON صحبت کنید
برای مشاوره تخصصی همین امروز با ما تماس بگیرید.