ژنراتور اینورتر فریم بسته 4000 وات
- فن آوری راه اندازی آسان: ژنراتور خود را بدون زحمت تنها با کشیدن سیم راه اندازی کنید.
- صفحه نمایش دیجیتال: شاخص های کلیدی عملکرد مانند ولتاژ، فرکانس و زمان اجرا را برای کنترل دقیق کنترل کنید.
- حالت ECO: مصرف سوخت را برای مدت زمان طولانی در هنگام بارهای سبک تر بهینه کنید.
- پریزهای متعدد: انواع دستگاه ها را با چندین پریز AC و DC تغذیه کنید.
- طراحی فشرده و سبک: به راحتی ژنراتور خود را در هر کجا که نیاز دارید حمل و نگهداری کنید.
| بدون مارک | 30 مجموعه |
| استاندارد نصب شده | 50 مجموعه |
| OEM ویژه | 100 مجموعه |
مشخصات BS4500ie
| مدل | BS4500IE |
|---|---|
| حداکثر توان (KW) | 4 |
| توان نامی (KW) | 3.5 |
| ولتاژ (ولت) | 120-240V |
| فرکانس نامی (هرتز) | 50 / 60Hz |
| خروجی DC | 8.3A / 12V |
| نوع شروع | شروع پس زدن / استارت برقی |
| ظرفیت مخزن سوخت | 12L |
| زمان اجرا @100% بار | 8h |
| مصرف سوخت در 100% بار | 1.5L / ساعت |
| نرخ اعوجاج شکل موج | <2 |
| سطح نویز (dB) در بار 50 درصد (از فاصله 7 متری) | 64 |
| انطباق | EPAⅢ/EU V/CE |
| مشخصات موتور و آلایندگی | |
|---|---|
| مدل موتور | 225i |
| نوع موتور | تک سیلندر، 4 زمانه، هوا خنک کننده اجباری، شیرهای سقفی |
| نوع سوخت | گازوئیل |
| سوراخ * سکته مغزی | 70 * 58mm |
| جابجایی موتور | 223cc |
| قدرت خالص | 4.5 کیلووات (3600r/min) |
| حداکثر گشتاور | 13 نیوتن متر (2500r/min) |
| سیستم احتراق | TCI |
| ظرفیت روغن | 0.6L |
| ظرفیت مخزن سوخت | 3.6L |
توضیحات محصولات
اوج قدرت و کارایی را با BS-4500IE، یک ژنراتور اینورتر قاب بسته 4000 واتی از BISON، برند ژنراتور اینورتر چینی که صنعت را طوفانی کرده است، تجربه کنید. این ژنراتور استثنایی به دقت مهندسی شده است تا برق تمیز و قابل اعتمادی را برای خانه، تجارت یا نیازهای تفریحی شما ارائه دهد.
در قلب BS-4500IE موتور اینورتر 4000 واتی قوی آن قرار دارد که می تواند حتی سخت ترین حجم کاری را نیز تحمل کند. برای مصارف خانگی و کار میدانی ایده آل است. در صورت قطع برق به طور گسترده به عنوان یک [پاور پشتیبان برق] استفاده می شود. و هنگامی که در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات کمپینگ یا سایر فعالیت های خارج از منزل دارید، روز خوبی را با خانواده یا دوستان نزدیک خود سپری می کنید، برای تامین برق در دسترس است. برای تمامی لوازم الکترونیکی حساس صوتی و تصویری شما مانند لپ تاپ، ال سی دی و شارژرهای تلفن همراه بدون خطر آسیب مناسب است.
طراحی نوآورانه قاب بسته ما به طور موثر انتشار نویز را کاهش می دهد و BS-4500IE را به یکی از بی صداترین ژنراتورهای اینورتر در کلاس خود تبدیل می کند. این بدان معناست که شما می توانید از آرامش و سکوت لذت ببرید و در عین حال از قدرتی که نیاز دارید لذت ببرید. بعلاوه، BS-4500IE دارای راندمان سوخت استثنایی است که زمان اجرا را به حداکثر می رساند و هزینه های عملیاتی شما را به حداقل می رساند.
با کنترل کیفیت دقیق و گواهینامه معتبر CE و ISO، کیفیت برتر و طول عمر طولانی دارد که هر جزئیات به خوبی ساخته شده است.
قطعات اصلی کلاس
موتور 100% تمام مس
ارائه دوام و بهره وری انرژی برتر
کاربراتور بالا داخلی
سطح اتمیزه شدن بالا، تضمین بهره وری بهینه سوخت و عملکرد روان موتور.
صفحه کشش قدرتمند
صفحه کششی آسان برای شروع، تضمین بیش از 10,000 کشش
قاب های مقاوم
فرآیند جوشکاری و رنگ آمیزی حرفه ای برای اطمینان از زیبایی و پایداری قفسه
کنترل کیفیت محکم
ژنراتور اینورتر قاب بسته 4000 وات فرآیند بازرسی کامل
فرآیند بازرسی جایی برای مصالحه باقی نمی گذارد و اطمینان حاصل می کند که هر ژنراتور اینورتری که تولید می کنیم بی عیب و نقص است.
- تست آب: 100% سفتی سیلندر را تضمین می کند و هرگونه نشت احتمالی را تشخیص می دهد.
- کابینت تست هوشمند جامع واحد: هر ژنراتور برای تایید قابلیت اطمینان و دقت مورد بازرسی کامل قرار می گیرد.
- مقاومت در برابر بازرسی تستر ولتاژ: هر ژنراتور به طور کامل بازرسی می شود و از اندازه گیری های ایمنی الکتریکی دقیق اطمینان حاصل می کند.
- استانداردهای آزمایشگاهی تقویت شده: آزمایشگاه ما از استانداردهای ملی نمونه برداری فراتر رفته و در نتیجه دوام محصول برتر است.
فرآیند مونتاژ ژنراتور اینورتر فریم بسته 4000 وات
- از تجهیزات ویژه برای مونتاژ استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که لوبیا، مهر و موم روغن، چرخ دنده گاورنر به طور موثر مناسب است
- هنگام مونتاژ مهره ها برای هر صدا خفه کن، باید لنت های فنری نصب شود تا از تناسب هر جزء و حداکثر اثر کاهش نویز اطمینان حاصل شود.
- از یک تفنگ بادی مخصوص استفاده کنید و از استانداردهای مختلف گشتاور برای قطعات مختلف استفاده کنید
- آزمایش آب در هر مجموعه موتور برای اطمینان از سفتی خود مورد نیاز است
- به جزئیات کوچک توجه کنید، چسب نخ و واشر فنری را به پیچ و مهره ها اضافه کنید. پایه های پشتیبانی را به براکت موتور اضافه کنید
- بیش از 20 فرآیند اشکال زدایی در کل فرآیند برای اطمینان از اینکه دستگاه 100٪ الزامات کارخانه را برآورده می کند.
تکنسین های حرفه ای با 15-20 سال سابقه
مجموعه موتور و دینام
مونتاژ اینورتور
مونتاژ کیس بی صدا
تست قدرت
مونتاژ روکش
QA اثر هنری
بسته بندی
ذخیره وزن
اطلاعات گارانتی
شراکت با BISON: توانمندسازی کسب و کار شما
به عنوان یک فروشنده ژنراتور اینورتر، مشارکت با BISON به معنای همسویی با برندی است که متعهد به کیفیت، نوآوری و رضایت مشتری است. ما پشتیبانی جامع ارائه می دهیم، از جمله:
- قیمت رقابتی و حاشیه های جذاب دلال
- آموزش فنی و پشتیبانی تخصصی
- بازاریابی گسترده و مواد تبلیغاتی
- دسترسی به آخرین محصولات و نوآوری های BISON
به خانواده BISON بپیوندید و بخشی از آینده تولید برق شوید. با فناوری پیشرفته، راندمان کار را به شدت افزایش می دهد و مقرون به صرفه است، که با عملکرد فوق العاده، نصب آسان و قیمت مقرون به صرفه توسط بازار پذیرفته شده است.
امروز با ما تماس بگیرید تا یک فروشنده BISON شوید و تفاوت را تجربه کنید.
لوازم جانبی با تخفیف
24 ساعته آنلاین، 5 دقیقه پاسخ
خدمات مهندس در محل
بسته بندی و تحویل
جزئیات بسته بندی: کارتن قوی قهوه ای، ژنراتور با کیسه پلی، چوبی، 1 عدد / کارتن محافظت می شود. زمان سرب: 25 روز پس از پرداخت ارسال می شود.
با یک مدیر فروش BISON صحبت کنید
برای مشاوره تخصصی همین امروز با ما تماس بگیرید.