ژنراتور 3 کیلوواتی دوگانه سوز با خاموش کننده سوخت و نگهبان همکاری
| بدون مارک | 30 مجموعه |
| استاندارد نصب شده | 50 مجموعه |
| OEM ویژه | 100 مجموعه |
مشخصات BS3500i
| مدل | 3500i-1C |
|---|---|
| حداکثر توان ژنراتور (KW) | 3.2 |
| توان نامی ژنراتور (KW) | 3 |
| ولتاژ (ولت) | 120 / 230 / 240V |
| فرکانس دارای امتیاز (هرتز) | 50 / 60Hz |
| خروجی 12 ولت DC | 8.3A / 12V |
| شروع نوع | شروع مجدد |
| ظرفیت مخزن سوخت | 7.5L |
| زمان اجرا @100% بار | 3.5h |
| مصرف سوخت در 100% بار | 2.15L / ساعت |
| نرخ اعوجاج شکل موج | <5 |
| سطح نویز (dB) در بار 50 درصد (از فاصله 7 متری) | 72 |
| قبول | EPAⅢ/EU V/CE |
| مشخصات موتور و آلایندگی | |
|---|---|
| مدل موتور | H210 |
| نوع موتور | تک سیلندر، 4 زمانه، هوا خنک کننده اجباری، شیرهای سقفی |
| نوع سوخت | بنزین |
| سوراخ * سکته مغزی | 70 * 55mm |
| جابجایی موتور | 212cc |
| توان خالص | 4.3 کیلووات (3600r/min) |
| حداکثر گشتاور | 12 نیوتن متر (2500r/min) |
| سیستم احتراق | TCI |
| سیستم راه اندازی | خودکار / از راه دور / ساعت |
| ظرفیت روغن | 0.6L |
| ظرفیت مخزن سوخت | 3.6L |
توضیحات محصولات
BISON به عنوان یک رهبر قابل اعتماد در صنعت ژنراتور چین، ژنراتور دوگانه سوز 3 کیلوواتی را با خاموش کردن سوخت و ناظر CO راه اندازی کرده است که ترکیبی عالی از ویژگی های قدرت، کارایی و ایمنی طراحی شده برای مطابقت با استانداردهای صنعت است. این ژنراتور همه کاره برای فروشندگان ژنراتور مناسب است.
چرا ژنراتور 3 کیلوواتی دوگانه سوز را انتخاب کنید؟
- ژنراتور دوگانه سوز: عملکرد دوگانه سوخت بین بنزین و پروپان برای افزایش زمان کار سوئیچ می کند. با ظرفیت مخزن 7.5 لیتری، می تواند به مدت 3.5 ساعت با 100 درصد بار کار کند و از قدرت قابل اطمینان مداوم اطمینان حاصل کند.
- ژنراتور 3 کیلووات: با حداکثر توان 3.2 کیلووات و توان نامی 3 کیلووات، می تواند انرژی خروجی مداوم را برای رفع نیازهای بازار فراهم کند. موتور تک سیلندر 4 زمانه مجهز به سوپاپ های سربار و خنک کننده هوای اجباری برای افزایش عمر مفید و بهبود راندمان عملیاتی است.
- تضمین گواهی: هر ژنراتور 3 کیلوواتی دوگانه سوز به طور کامل با مقررات EPA III، EU V و CE مطابقت دارد و الزامات ایمنی و انتشار جهانی را برآورده می کند. این انطباق نه تنها ایمنی کاربر را تضمین می کند، بلکه بازار گسترده تری را برای فروشندگان باز می کند.
- ژنراتور با سوخت خاموش: در صورت بروز خطر احتمالی به طور خودکار منبع سوخت را قطع می کند. ژنراتور با خاموش شدن سوخت به طور قابل توجهی خطر نشت سوخت و آتش سوزی تصادفی را کاهش می دهد و از تجهیزات و محیط اطراف آن محافظت می کند. در عین حال، سوخت در کاربراتور وجود نخواهد داشت، که به افزایش عمر ژنراتور کمک می کند.
- ژنراتور با نگهبان CO: مسمومیت با مونوکسید کربن (CO) در فضاهای بسته خطرناک است. ژنراتور دوگانه سوز 3 کیلوواتی مجهز به یک نمایشگر CO یکپارچه است که به طور مداوم کیفیت هوای اطراف تجهیزات را کنترل می کند. اگر CO به مقادیر ناامن افزایش یابد، ژنراتور به طور خودکار خاموش می شود تا از استفاده ایمن اطمینان حاصل شود.
قطعات اصلی کلاس
در دنیای ژنراتورهای اینورتر با کیفیت بالا BISON غوطه ور شوید، جایی که عملکرد بی نظیر بالاترین قابلیت اطمینان را برآورده می کند.
موتور 100% تمام مس
ارائه دوام و بهره وری انرژی برتر
کاربراتور بالا داخلی
سطح اتمیزه شدن بالا، تضمین بهره وری بهینه سوخت و عملکرد روان موتور.
صفحه کشش قدرتمند
صفحه کششی آسان برای شروع، تضمین بیش از 10,000 کشش
قاب های مقاوم
فرآیند جوشکاری و رنگ آمیزی حرفه ای برای اطمینان از زیبایی و پایداری قفسه
کنترل کیفیت محکم
ژنراتور دوگانه سوز 3 کیلوواتی با خاموش شدن سوخت و نظارت بر فرآیند بازرسی کامل
فرآیند بازرسی جایی برای مصالحه باقی نمی گذارد و اطمینان حاصل می کند که هر ژنراتور اینورتری که تولید می کنیم بی عیب و نقص است.
- تست آب: 100% سفتی سیلندر را تضمین می کند و هرگونه نشت احتمالی را تشخیص می دهد.
- کابینت تست هوشمند جامع واحد: هر ژنراتور برای تایید قابلیت اطمینان و دقت مورد بازرسی کامل قرار می گیرد.
- مقاومت در برابر بازرسی تستر ولتاژ: هر ژنراتور به طور کامل بازرسی می شود و از اندازه گیری های ایمنی الکتریکی دقیق اطمینان حاصل می کند.
- استانداردهای آزمایشگاهی تقویت شده: آزمایشگاه ما از استانداردهای ملی نمونه برداری فراتر رفته و در نتیجه دوام محصول برتر است.
ژنراتور 3 کیلوواتی دوگانه سوز با فرآیند مونتاژ خاموش و مونتاژ سوخت
- از تجهیزات ویژه برای مونتاژ استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که لوبیا، مهر و موم روغن، چرخ دنده گاورنر به طور موثر مناسب است
- هنگام مونتاژ مهره ها برای هر صدا خفه کن، باید لنت های فنری نصب شود تا از تناسب هر جزء و حداکثر اثر کاهش نویز اطمینان حاصل شود.
- از یک تفنگ بادی مخصوص استفاده کنید و از استانداردهای مختلف گشتاور برای قطعات مختلف استفاده کنید
- آزمایش آب در هر مجموعه موتور برای اطمینان از سفتی خود مورد نیاز است
- به جزئیات کوچک توجه کنید، چسب نخ و واشر فنری را به پیچ و مهره ها اضافه کنید. پایه های پشتیبانی را به براکت موتور اضافه کنید
- بیش از 20 فرآیند اشکال زدایی در کل فرآیند برای اطمینان از اینکه دستگاه 100٪ الزامات کارخانه را برآورده می کند.
تکنسین های حرفه ای با 15-20 سال سابقه
مجموعه موتور و دینام
مونتاژ اینورتور
مونتاژ کیس بی صدا
تست قدرت
مونتاژ روکش
QA اثر هنری
بسته بندی
ذخیره وزن
پشتیبــانی
یک فروشنده BISON شوید و ژنراتور دوگانه سوز 3 کیلوواتی را با خاموش کردن سوخت و نگهبان CO ارائه دهید. محصولی را به مشتریان خود ارائه دهید که ویژگیهای ایمنی بالا، انطباق با مقررات و عملکرد عالی را ترکیب میکند و با بررسیهای مثبت گسترده مشتریان، نفوذ برند خود را افزایش دهید.
لوازم جانبی با تخفیف
24 ساعته آنلاین، 5 دقیقه پاسخ
خدمات مهندس در محل
بسته بندی و تحویل
جزئیات بسته بندی: کارتن قوی قهوه ای، ژنراتور با کیسه پلی، چوبی، 1 عدد / کارتن محافظت می شود. زمان سرب: 25 روز پس از پرداخت ارسال می شود.
با یک مدیر فروش BISON صحبت کنید
برای مشاوره تخصصی همین امروز با ما تماس بگیرید.