اسکرابر سواری تجاری با مجموعه کامل قطعات
| بدون مارک | 1 مجموعه |
| استاندارد نصب شده | 10 مجموعه |
| OEM ویژه | 20 مجموعه |
مشخصات E100
| مدل | E100 |
|---|---|
| مالش دادن / عرض آبگیر | 650/1110 میلی متر |
| موتور وکیوم | 550W |
| محلول / مخزن بازیابی | 90L / 100L |
| امتیاز کل توان | 1100W |
| وکیوم مکش | 1720mm |
| ولتاژ کار/شارژر | DC24V / 25A |
| قدرت/سرعت موتور برس | 300W*2/180rpm |
| راه رانندگی | چرخ جلو |
| حداکثر شیب | ٪۱۰۰ |
| راندمان تمیز کردن | 4200 متر مربع در ساعت |
| مدت زمان کار | 4 6h |
| اندازه قلم مو | 14 اینچ * 2 |
| باتری | 150A* 2PCS |
| اندازه (LxWxH) | 1650 * * * * * 900 1300MM |
| وزن | 422KG |
توضیحات محصولات
BISON اسکرابر سواری تجاری را تولید می کند تا راه حلی جامع برای کارهای نظافتی در مقیاس بزرگ در محیط های تجاری ارائه دهد. به عنوان یک شرکت تولیدی بالغ، BISON تضمین می کند که هر اسکرابر کف در کارخانه پیشرفته ما تولید می شود.
اسکرابر سواری تجاری BISON با مجموعه کاملی از قطعات یک دستگاه کف شوی الکتریکی با کارایی بالا است که برای فضاهای تجاری بزرگ طراحی شده است. دارای طراحی سواری است که به اپراتور اجازه می دهد دستگاه را در حالت نشسته کار کند که برای کارهای طولانی تمیز کردن مناسب است. مجموعه کاملی از قطعات، تعمیر و نگهداری آسان و عملکرد طولانی مدت را تضمین می کند و راه حلی جامع برای تمیز، ایمن و بهداشتی نگه داشتن کف ها ارائه می دهد.
- اسکرابر سواری تجاری BISON بسیار کارآمد است و نتایج تمیز کردن عالی دارد. موتورهای دوگانه برس 300 واتی با سرعت 180 دور در دقیقه می توانند سخت ترین آلودگی ها و آلودگی ها را به راحتی پاک کنند. می تواند تا 4200 متر مربع در ساعت را تمیز کند و دارای عرض شستشو 650 میلی متر است.
- مجهز به موتور وکیوم 550 واتی، قدرت مکش قوی دارد. سیستم جاروبرقی قدرتمند تضمین میکند که کفها بدون لکه و به سرعت خشک میشوند، خطرات لغزش را کاهش میدهد و ایمنی را در فضاهای تجاری بزرگ بهبود میبخشد.
- این اسکرابر مجهز به مخزن محلول سخاوتمندانه 90 لیتری و مخزن بازیابی 100 لیتری، می تواند برای مدت طولانی بدون وقفه تمیز کند و نیاز به پر کردن مکرر آب را به حداقل برساند.
- با دو باتری 150 آمپری تغذیه می شود و می تواند به مدت 4 تا 6 ساعت به طور مداوم کار کند و برای تاسیسات بزرگی که نیاز به تمیز کردن کارآمد و طولانی مدت دارند ایده آل است.
- این اسکرابر که برای سهولت در استفاده و دوام طراحی شده است، دارای دیفرانسیل جلو و حداکثر شیب 15 درصد است که مانور دادن آن را حتی در فضاهای تنگ آسان می کند.
- طراحی جمع و جور آن (1650*900*1300 میلی متر) امکان ذخیره سازی آسان را فراهم می کند، در حالی که وزن 422 کیلوگرمی آن ثبات را در حین کار تضمین می کند.
کسب و کار خود را با BISON رشد دهید
با همکاری با BISON، می توانید اسکرابر تجاری سوارکار BISON E100 قابل اعتماد و مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهید. E100 با کنترل های کاربرپسند، ساخت و ساز بادوام و بسته کامل قطعات، برای کارکرد آسان و عملکرد طولانی مدت طراحی شده است. مجموعه جامع اجزای آن تعمیر و نگهداری را ساده می کند، زمان خرابی را کاهش می دهد و بهره وری را افزایش می دهد.
قطعات اصلی کلاس
لوازم جانبی اصلی به طور مستقل برای کنترل کیفیت و هزینه تولید می شوند.
ما از موتورهای آمار و آمتک استفاده می کنیم که باعث بهبود بهداشت، کاهش تولید بو و کاهش هزینه ها با کاهش مصرف مواد ضد عفونی می شود.
اسکرابرهای BISON با سیستم های باتری مختلف و انواع ویژگی های اضافی برای ارائه راه حل مناسب برای هر برنامه در دسترس هستند.
تکنسین های حرفه ای با 15-20 سال سابقه
راه اندازی عملکرد
مونتاژ ماشین
QA آثار هنری
بازرسی کامل
مونتاژ موتور
مونتاژ قطعات
مجموعه هسته
بازرسی تخصصی برق
پشتیبانی
لوازم جانبی با تخفیف
24 ساعته آنلاین، 5 دقیقه پاسخ
خدمات مهندس در محل
با یک مدیر فروش BISON صحبت کنید
برای مشاوره تخصصی همین امروز با ما تماس بگیرید.