ژنراتور

چه به یک ژنراتور مناسب برای محل کار ، محل کار یا محل کار خود احتیاج دارید و چه می خواهید از یک مکان خارجی برق بگیرید ، می توانید نوع ژنراتور مورد نیاز خود را در بیسون پیدا کنید.
بیسون یک تولید کننده و کارخانه تولید کننده حرفه ای در چین است و خدمات سفارشی را برای پاسخگویی به نیازهای شما ارائه می دهد. ژنراتورهای ما با صافی ، بی صدا بودن و بازده سوخت عالی مشخص می شوند.
به چه ژنراتوری نیاز دارید؟
برای یافتن ژنراتوری که متناسب با نیاز شما باشد ، باید ظرفیت خروجی برق ، نوع سوخت ، روش شروع ، زمان کارکرد ، اندازه ژنراتور و غیره را در نظر بگیرید.
بیسون دارای یک سری کامل از ژنراتورها ، از 1000 تا 15000 وات است ، و دارای چندین روش شروع مانند شروع از راه دور ، استارت الکتریکی ، استارت خودکار ، شروع برگشت ، و شروع کلیدی است. اگر به منبع تغذیه ای ویژه قدرتمند نیاز دارید ، دیزل ژنراتور قابل حمل بهترین انتخاب شما است ، زیرا دیزل از کارایی بیشتری برخوردار است. همچنین می توانید با توجه به سوخت ژنراتور انتخاب کنید. ما ژنراتورهای بنزین ، گازوئیل ، گاز طبیعی و سوخت دوگانه ارائه می دهیم. اگر نگران سر و صدا هستید ، می توانید یک ژنراتور ساکت انتخاب کنید. البته ، ژنراتورهای اینورتر معمولاً ساکت تر از سایر ژنراتورها هستند و می توانند مستقیماً برق لوازم خانگی را تأمین کنند.
ما همچنین لوازم جانبی مختلف ژنراتور را ارائه می دهیم ، از جمله سوئیچ انتقال ، کمپرسور هوا ، صدا خفه کن ، تنظیم کننده ولتاژ و ... و غیره ، برای کمک به شما در درک بهتر محصولات ما.
صفحه اصلی صفحه قبلی 1234567 صفحه بعد صفحه آخر 1/9
ما به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشگام ژنراتور در چین ، از شما به گرانترین تولید کننده عمده فله ساخته شده در چین از کارخانه خود استقبال می کنیم. همه محصولات با کیفیت بالا و قیمت رقابتی هستند.
تماس با ما